1,000.00 zł
REINKARNACJA, 2006
Olej, płótno; 90 x 60 cm
Sygnowany p.d.: St. Brajer; na odwrocie: Autor: Stanisław Brajer / Tytuł: Reinkarnacja / Technika: olej / Wymiary / 2006 r.
Cena wywoławcza 1000
Estymacja 4000 – 5000
Aukcja 231, 13.04.2024r.