400.00 zł
ASTRY W SZKLANYM WAZONIE
Akwarela, papier; 29,5 x 39 cm
Sygnowany p.d.: Adolf van Neste
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 700
aukcja 231, 13.04.2024r.