030. Adolf van NESTE

400.00

ASTRY W SZKLANYM WAZONIE

Akwarela, papier; 29,5 x 39 cm
Sygnowany p.d.: Adolf van Neste
Cena wywoławcza 400
Estymacja 600 – 700

aukcja 231, 13.04.2024r.