028. MATKA BOSKA CZĘSTOCHOWSKA, Polska, 2 poł. XIX w.

750.00

Olej, złocenie, blacha miedziana; 23,5 x 18 cm
Stan: ubytki złocenia
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000

aukcja 231, 13.04.2024r.