031. Józef PIENIĄŻEK

500.00

CHRYSTUS WITA STWOSZA

Akwaforta, papier; 14,5 x 12 cm (kompozycja)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: według Wita Stwosza JózefPieniążek
Oprawiona
Cena wywoławcza 500
Estymacja 600 – 700

aukcja 231, 13.04.2024r.