024. Katarzyna PAJZDERSKA-SZCZEPKOWSKA

1,200.00

DRZEWA, 1937

Olej, płótno; 80 x 53,5 cm
Sygnowany l.d.: K. Szczepkowska 1937
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1500 – 2000