1,800.00 zł
PEJZAŻ FABRYCZNY
Olej, płótno; 45 x 52 cm Sygnowany p.d.: J. Cl. Clemmensen Cena wywoławcza 1800 Estymacja 2300 – 2500 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny