023. Clemmen Jeppe CLEMMENSEN

1,800.00

PEJZAŻ FABRYCZNY

Olej, płótno; 45 x 52 cm
Sygnowany p.d.: J. Cl. Clemmensen
Cena wywoławcza 1800
Estymacja 2300 – 2500