497. Herbert KURON

2,000.00

PEJZAŻ Z KOŚCIOŁEM NA TLE GÓR

Olej, tektura; 64,5 x 49 cm
Sygnowany p.d.: H. Kuron

Herbert KURON
1888 Wrocław – 1951
Pejzażysta i grafik niemiecki. Studiował u Carla Ernesta Morgensterna we Wrocławiu oraz u Friedricha Kallmorgena w Berlinie a także u Müller-Breslaua w Dreźnie. Od 1930 związany z Berlinem.
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 3000 – 3500