600.00 zł
JESIEŃ
Olej, płótno; 33,5 x 46 cm Sygnowany na odwrocie: Władysław Ratusiński / Jesień Cena wywoławcza 600 Estymacja 800 – 1000 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny