022. Władysław RATUSIŃSKI

600.00

JESIEŃ

Olej, płótno; 33,5 x 46 cm
Sygnowany na odwrocie: Władysław Ratusiński / Jesień
Cena wywoławcza 600
Estymacja 800 – 1000