600.00 zł
BRZEG MORZA, poł. XX w.
Gwasz, karton; 34 x 49 cm Sygnowany p.d.: J. Piotrowicz Cena wywoławcza 600 Estymacja 800 – 1000
Katalog Aukcyjny