1,000.00 zł
PAWILON PARKOWY
Olej, tektura; 35 x 45 cm Sygnowany l.d.: J. Hewelke Cena wywoławcza 1000 Estymacja 1300 – 1500 ◙ droit de suite
Katalog Aukcyjny