1,600.00 zł
NABRZEŻE W SAN REMO
Olej, płótno; 60,5 x 80 cm
Sygnowany p.d.: L. Boscolo
Na odwrocie nalepka Gemälde Galerie Kunsthandlung Steinbach w Krefeld z opisem pracy
Cena wywoławcza 1600
Estymacja 2000 – 2500