017. Juliusz HOLZMÜLLER

2,800.00

CHŁOPIEC NA SANIACH

Akwarela, gwasz, papier; 48,5 x 73 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Juliusz Holzmüller
Cena wywoławcza 2800
Estymacja 3500 – 4000