2,800.00 zł
CHŁOPIEC NA SANIACH
Akwarela, gwasz, papier; 48,5 x 73 cm (w świetle p-p) Sygnowany p.d.: Juliusz Holzmüller Cena wywoławcza 2800 Estymacja 3500 – 4000
Katalog Aukcyjny