535. Juliusz HOLZMÜLLER

1,500.00

CHŁOPIEC NA SANIACH

Akwarela, gwasz, papier; 48,5 x 73 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: Juliusz Holzmüller
Cena wywoławcza 1500
Estymacja 3000 – 3500