015. Marian ADAMCZEWSKI

4,000.00

ZŁOTA GODZINA

Olej, płótno naklejone na tekturę; 28,5 x 48 cm
Sygnowany p.d.:M. Adamczewski
Cena wywoławcza 4000
Estymacja 5000 – 6000