4,000.00 zł
ZŁOTA GODZINA
Olej, płótno naklejone na tekturę; 28,5 x 48 cm Sygnowany p.d.:M. Adamczewski Cena wywoławcza 4000 Estymacja 5000 – 6000
Katalog Aukcyjny