004. Stanisław CZAJKOWSKI

6,000.00

KAZIMIERZ, WIDOK NA FARĘ SPOD ZAMKU, 1928

Olej, dykta; 19,5 z 29,5 cm
Sygnowany p.d.: Stanisław Czajkowski / 8.3.1928
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3800 – 4000

aukcja 231, 13.04.2024r.