400.00 zł
PEJZAŻ ZIMOWY, ok. 1930
Akwarela, papier; 20 x 29 cm Sygnowany p.d.: Józef Tym Oprawiony Cena wywoławcza 400 Estymacja 500 – 600
aukcja 231, 13.04.2024r.
Archiwum