001. Błażej IWANOWSKI

3,600.00

W PAŁACU ŁAZIENKOWSKIM

Olej, tektura; 44 x 35,5 cm
Sygnowany l.d.: Błażej Iwanowski

Błażej IWANOWSKI
1889 Jabłonna – 1966 Warszawa
Obraz przedstawia przejście z sali Salomona do Galerii Obrazów w Pałacu na Wodzie. Na ścianie widoczny fragment obrazu Marcellego Bacciarellego Ofiara Salomona.
Cena wywoławcza 3000
Estymacja 3800 – 4000

aukcja 231, 13.04.2024r.