800.00 zł
Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. z korkiem 26 cm Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, ptak Cena wywoławcza 800 Estymacja 1000 – 1200
Archiwum