244. KARAFKA, Niemcy, ok. 1930

800.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, próba 800, wys. z korkiem 26 cm
Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, ptak
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200