271. ZESTAW DO JAJKA, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Binder; Heilbronn Bruckmann, pocz. XX w.

800.00

Srebro, (kieliszek i łyżeczka), próba 800, waga 49,6 g; plater (serwetnik)
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, WTB (kieliszek), orzeł (łyżeczka )
Na serwetniku wyryte: Hans Henning
Pudełko Heinrich Mau, Drezno
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200