242. KARAFKA, Niemcy, Schwabisch Gmund, Wilhelm Binder, 1930

800.00

Szkło bezbarwne, szlifowane, oprawa srebrna, wys. z korkiem 27 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 835 WTB – 30
Cena wywoławcza 800
Estymacja 1000 – 1200