KARAFKA, Schwäbisch Gmünd, Gebrüder Kühn, ok. 1920

960.00

Szkło bezbarwne lazurowane miodowym szlifowane, ryte; oprawa srebrna, próba 800; wys. cłk. 25 cm
Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, jednorożec