229. TACA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX / XX w.

14,000.00

Taca, plater na mosiądzu, drewno orzechowe (lustro); 88 x 56,5 cm
Puncowanie: Galw; Henneberg warszawa; N
Stan: przetarcia srebrzenia, nadłamanie, odspojenia rantu, wtórny spód
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1500 – 2000