226. ZESTAW SZTUĆCÓW DESEROWYCH, Francja, Paryż, Edouard Ernie i Prudent Quitte, XIX / XX w.

1,250.00

Srebro, próba 1, złocenie, waga 402 g, dł. 23 i 12 cm, w składzie łopatka serwingowa i i 12 łyżeczek
Puncowanie: głowa Minerwy; PQ; EE
Wyryty monogram NL pod koroną
Cena wywoławcza 1250
Estymacja 1500 – 2000