230. W. SICCANDIMINIATURA, DZIEWCZYNA Z KOSZEM OWOCÓW, XIX / XX w.

400.00

Gwasz, kość, śr. 55 mm (w świetle oprawy)
Sygnowany: W. Siccandi
Cena wywoławcza 400
Estymacja 500 – 600