356. Elżbieta RADZIKOWSKA

200.00

KONFITURY BABCI PAULINKI, 1989

Akwaforta, akwatinta, papier; 49,5 x 32 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Konfitury babci Paulinki” e.a. E. Radzikowska 89
Na odwrocie dedykacja autorska
Oprawiony

Cena wywoławcza 200

Estymacja 400 – 500

Elżbieta RADZIKOWSKA

ur. 1951

Ukończyła grafikę warsztatową na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu (dyplom u prof. E. Piotrowicza w 1982 r.) Uprawia grafikę warsztatową, rysunek i małą formę graficzną. Jest laureatką wielu wyróżnień i nagród.