200.00 zł
SZCZĘŚCIE WDOWY – EKSLIBRIS L. JURGI
Akwaforta, akwatinta, papier; 12,2 x 8,7 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: „Szczęście wdowy” E. A. E Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 500 – 600