200.00 zł
DAMA Z CZARNYM TRÓJKĄTEM
Akwaforta, akwatinta, papier; 23 x 9,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Dama z czarnym trójkątem” e.c. E Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500