200.00 zł
STACHA
Akwaforta, akwatinta, papier; 6,5 x 8 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: Stacha E.A. E Radzikowska
Na odwrocie dedykacja autorska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500