200.00 zł
TAJEMNICZE DMUCHAWCE
Akwaforta, akwatinta, papier; 16 x 12 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Tajemnicze dmuchawce” e.a. E Radzikowska
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500