200.00 zł
O MON PIERROT
Akwaforta, akwatinta, papier; 10 x 7 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „O mon Pierrot” ERadzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500