200.00 zł
ZADZIWIONY PIERROT
Akwaforta, akwatinta, papier; 17,2 x 10,6 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Zadziwiony Pierrot” e.a. E Radzikowska
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500