200.00 zł
MARTWE NATURY: HOLENDERSKA I SURREALISTYCZNA
Akwaforta, akwatinta, papier; 19 x 23 cm (arkusz)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 19/60 E. Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500