200.00 zł
WALENTYNKI
Akwaforta, akwatinta kolorowana, papier; 9 x 6,5 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: E.A. E Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500