200.00 zł
WIESBADEN
Akwaforta, akwatinta, papier; 12,8 x 9,9 cm (odcisk płyty)
Sygnowana ołówkiem pod rycina: „Wiesbaden” e.a. E Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500