200.00 zł
EMERYTURA DLA MIŁORZĘBU
Akwaforta, akwatinta, papier; 15,5 x 10,3 cm (odcisk płyty)
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Emerytura dla miłorzębu” e.a. E Radzikowska
Oprawiony
Cena wywoławcza 200
Estymacja 400 – 500