393. PEJZAŻ Z DRZEWAMI NA POLU, 1912

400.00

Akwarela, papier; 15 x 23 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: (…)zan.12 / 6 p p; p.d.: monogram wiązany

Cena wywoławcza 400

Estymacja 1000 – 1200