337. Alexis-Guy KOROVINE

2,400.00

PARYSKI PONT NEUF

Olej, tektura; 72,5 x 100 cm
Sygnowany l.d.: A. Korovine

Malarz francuski. Spokrewniony z malarzami rosyjskimi Konstantinem i Sergiejem Korowinami. Uczył się malarstwa w Académie de la Grande Chaumière, a następnie otrzymał wykształcenie jako ceramik artystyczny. Od 1960 r. poświęcił się malarstwu. Wystawiał regularnie w Paryżu i innych miastach Francji.

Cena wywoławcza 2400

Estymacja 4000 – 4500