1,900.00 zł
PARYSKI PONT NEUF
Olej, tektura; 72,5 x 100 cm
Sygnowany l.d.: A. Korovine
Malarz francuski. Spokrewniony z malarzami rosyjskimi Konstantinem i Sergiejem Korowinami. Uczył się malarstwa w Académie de la Grande Chaumière, a następnie otrzymał wykształcenie jako ceramik artystyczny. Od 1960 r. poświęcił się malarstwu. Wystawiał regularnie w Paryżu i innych miastach Francji.
Cena wywoławcza 1900
Estymacja 4000 – 4500