084. Władysław LAM

2,400.00

OSADA NAD WODĄ

Olej, tektura; 31 x 46 cm (w świetle oprawy)
Sygnowany p.d.: W.Lam

Cena wywoławcza 2400

Estymacja 3500 – 4000