542. Wacław ŻABOKLICKI

2,000.00

ŚNIEŻNA DROGA PRZEZ LAS

Olej, płótno; 52,5 x 66 cm
Sygnowany l.d.: W Zaboklicki

Cena wywoławcza 2000

Estymacja 2500 – 3000