380. Niels Peter CHRISTIANSEN

600.00

KONIE NA PASTWISKU

Olej, płótno; 65,5 x 96,5 cm
Sygnowany l.d.: N. Chr.

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1500 – 2000

Niels Peter CHRISTIANSEN
1873 Eskebjerg – 1960
Malarz duński. Studiował w Wyższej Szkole Technicznej w Kopenhadze. Dużo podróżował (Niemcy,Włochy, Szwajcaria, Rumunia, Turcja, Palestyna i Egipt). Od 1917 roku swoje dzieła wystawiał w Charlottenborgu. Należał do Kunstnerforeningen of 18 November. Malował przede wszystkim pejzaże, w tym często pastwiska z końmi.

SKU: 1004.63 Kategorie: , ,