344. Wincenty WODZINOWSKI

4,000.00

WIEJSKA DROGA, 1917

Olej, tektura; 49,5 x 68,5 cm
Sygnowany p.d.: W.Wodzinowski 1917 r.
Cena wywoławcza 5000
Estymacja 6000 – 7000