011. Tadeusz CIEŚLEWSKI

2,400.00

SZEROKI DUNAJ, 1912

Olej, dykta; 39,5 x 48,5 cm
Sygnowany p.d.: T.Cieślewski
Na odwrocie nalepka wystawowa TZSP W Warszawie: 19203 Autor Tadeusz Cieślewski / Tytuł Szeroki Dunaj Rodzaj dzieła ol / Cena 100 Własność ib Data nadesłania 28 7 1912

Obraz wystawiany, wymieniany: Tadeusz Cieślewski, Wystawa Obrazów, TZSP, Warszawa, 1912; Wiercińska s. 57
Cena wywoławcza 2000
Estymacja 2600 – 3000