015. Arnold SCHATZ

1,200.00

CIETRZEWIE

Olej, płótno; 70 x 80 cm
Sygnowany p.d.: Arnold Schatz
Cena wywoławcza 1200
Estymacja 1600 – 1800

Arnold SCHATZ
1929 Stepenitz– 1999