Grafik polski

360.00

LIRYCZNA KOLEŻANKA, 1998

Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 17 cm
Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 7/30 „Liryczna koleżanka” z cyklu „Liceum” R (…)wski 1998’
Oprawiona