360.00 zł
LIRYCZNA KOLEŻANKA, 1998
Akwaforta, akwatinta, papier; 25 x 17 cm Sygnowany ołówkiem pod ryciną: 7/30 „Liryczna koleżanka” z cyklu „Liceum” R (…)wski 1998’ Oprawiona