600.00 zł
PORTRET ZA ŻYCIA, 1986
Olej, płótno; 55 x 55 cm
Sygnowany na odwrocie: „portret za życia” Andrzej Stroka 17.04.86
Cena wywoławcza 600
Estymacja 1200 – 1500