129A. Andrzej STROKA

600.00

PORTRET ZA ŻYCIA, 1986

Olej, płótno; 55 x 55 cm
Sygnowany na odwrocie: „portret za życia” Andrzej Stroka 17.04.86

Cena wywoławcza 600

Estymacja 1200 – 1500