1,004.63 zł
PORTRET W CHMURACH I SOKÓŁ
Litografia barwna, papier; 33 x 22,5 cm (w świetle p-p) Sygnowany ołówkiem p.g.: Lebenstein; śr.d.: 92/100 Il. do: „Cinquante ans poesie”, 1972