Jan LEBENSTEIN

1,004.63

PORTRET W CHMURACH I SOKÓŁ

Litografia barwna, papier; 33 x 22,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany ołówkiem p.g.: Lebenstein; śr.d.: 92/100
Il. do: „Cinquante ans poesie”, 1972