Józef FEUERSTEIN

1,440.00

CANALE GRANDE W WENECJI, 1863

Akwarela, biele gwaszem, papier beżowy; 32 x 45 cm
Sygnowany p.d.: J. Feuerstein / 10 kwietnia 1863