Harry SCHULTZ

9,421.95

AUTOPORTRET PRZY STERZE

Olej, płótno; 135,5 x 80 cm
Sygnowany l.d.: Harry Schultz
Na odwrocie nalepka Luitpoldgruppe

Harry SCHULTZ
1874 Elbląg – 1958 Schliersee
Malarstwa uczył się na Akademii w Królewcu, oraz w Monachium. Przede wszystkim sprawny marynista. Tworzył także portrety i działał na polu grafiki.