022. Edmund KOTWICZ-WYRZYKOWSKI

300.00

DOM W TRUBAKOWIE, 1946

Akwarela, papier; 22 x 28,5 cm
Sygnowany l.d.: EKotwiczWyrzykowski; p.d.; VI-46. Trubaków k/Chełma
Oprawiony
Cena wywoławcza 300
Estymacja 500 – 600

Aukcja 228, 16.12.2023