216. H. DAALGARD

500.00

POWRÓT Z POŁOWU, ok. 1930

Olej, tektura; 17 x 23,5 cm (w świetle ramy
Sygnowany p.d.: H. Daalgard
Na odwrocie przedwojenna nalepka Max Runge kunsthandlung Stettin-Grabow

Aukcja229, 03.02.2024