KOSZYK-CUKIERNICA, Polska, Warszawa, Norblin, XIX / XX w.

750.00

Plater na mosiądzu, szkło bezbarwne, szlifowane; 21 x 21 x 12.7 cm
Puncowanie: NorbliniSka Galw Warszawa; 2660; Met